Proxy Satın Al – Kişiye Özel Socks5 & HTTPs Proxy
Proxy Satın Al – Kişiye Özel Socks5 & HTTPs ProxyISP Proxy ile kaliteli ve temiz Socks5 & HTTPs Proxy Satın Alın

ISP Proxy adresleri sizlere bir çok alanda rakiplerinizden ön planı çıkmanızı sağlar.Sosyal hesaplarınızı kısıtlama ve engelleme yaşamadan rahatlıkla yönetebilirsiniz.Online oyuncular oynadıkları oyunlarda proxy tespiti yaşamadan uzun ömürlü bir kullanım sağlıyabilirler.ISP Proxyleri diğer kalitesiz proxylerden ayıran en büyük özellik İnternet Servis Sağlayıcı (ISS) belgesine sahip olmasıdır bütün proxy kontrol ve sorgularında DSL/ISP gözükmektedir.

HTTP&HTTPs ve Socks5 Proxy protocollerini eş zamanlı kullanım sağlıyabilirsiniz.Türkiyede eş zamanlı 7 Operatörle çalışma sağlamaktayız yurt dışı 26 Operatörden hizmet vermekteyiz.

240 farklı subnet çeşitliliği ve 9 Milyonun üzerinde IP Bloğu ile Türkiyede en büyük proxy sağlayıcısıyız.

isp-3

Başlangıç

Türkcell & Türk Telekom & Türknet ve Vodafone ISP IP Adresleri
40TL
Proxy Genel Özellikler
 • 1 Adet ISP Proxy
 • Resmi Telekom Alt Yapısı
 • ISP IP Adresi
 • 30 Gün Kullanım süresi
Teknik Özellikler
 • HTTPS & SOCKS
 • USER:PASS & IP Whitelist
 • Sınırsız Bant Genişliği

Orta

Türkcell & Türk Telekom & Türknet ve Vodafone ISP IP Adresleri
350TL
Proxy Genel Özellikler
 • 10 Adet ISP Proxy
 • Resmi Telekom Alt Yapısı
 • ISP IP Adresi
 • 30 Gün Kullanım süresi
Teknik Özellikler
 • HTTPS & SOCKS5
 • USER:PASS & IP Whitelist
 • Sınırsız Bant Genişliği
En Çok Tercih Edilen

Ultra

Türkcell & Türk Telekom & Türknet ve Vodafone ISP IP Adresleri
1500TL
Proxy Genel Özellikler
 • 50 Adet ISP Proxy
 • Resmi Telekom Alt Yapısı
 • ISP IP Adresi
 • 30 Gün Kullanım süresi
Teknik Özellikler
 • HTTPS & SOCKS5
 • USER:PASS & IP Whitelist
 • Sınırsız Bant Genişliği

Hiper

Türkcell & Türk Telekom & Türknet ve Vodafone ISP IP Adresleri
2750TL
Proxy Genel Özellikler
 • 100 Adet ISP Proxy
 • Resmi Telekom Alt Yapısı
 • ISP IP Adresi
 • 30 Gün Kullanım süresi
Teknik Özellikler
 • HTTPS & SOCKS5
 • USER:PASS & IP Whitelist
 • Sınırsız Bant Genişliği

Hızlı Teslimat

Satın aldığınız tüm proxy adresleri anlık olarak otomatik olarak tarafınıza teslim edilir.

Kullanıcıya Özel Teslimat

Geçmiş olduğunuz Proxy adresleri 1 kişiye yani kullanıcıya özel teslim edilmektedir. Çoklu satış yapılmamamaktadır.

Ücretsiz Değişim

Satın aldığınız proxy adresinde bir sorun ile karşılaştığınızda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur destek talebi ile ulaşabilirsiniz.

Teknik Destek

Yaşadığınız sorunlarla alakalı teknik destek sunmaktayız sorunsuz bir hizmet almanız için daima yardımcı olabiliriz.

Gerçek Ev IP Adresi

Satın alınan siparişler operatöre ait orjinal ISP alt yapısına bağlı IP Adreslerinden teslim edilir.

Kopma Sorunu Yaşanmaz

Satın aldığınız proxylerde %99 bağlantı verimliliği alarak sorunsuz kullanım sağlıyabilirsiniz.

Sosyal medya yeni günümüz ile birlikte bir çok kişi için gelir kapısı olmaya hatta bu gelir elde etme durumu daha ileri seviye kazançlar sağlamaya yaramaktadır.Kullanıcılar artık proxy satın alarak eş zamanlı hesap yönetimi, sosyal medya yazılım programları ile beğeni,takipçi ve yorum hizmetleri sunarak ciddi oranda pazar oluşturmaktadır.Sitemiz üzerinden satın alınan ISP Proxyler bu sosyal medya hesap yönetimi ve hesap üretmek için kullanılabilecek en kalite proxy hizmetidir.Hiç bir şekilde sorun teşkil edici risk faktörü bulunmamaktadır sosyal medya platformlarının uyguladığı limitlemelere takılmadığınız sürece sorunsuz bir kullanım deneyimi sunmaktayız.

Satın alarak kullanmakta olduğunuz proxy adresleri daha önce Türk Telekom & Vodafone & Türkcell ve Türknet gibi firmaların bünyesinde 10 Yılı aşkın süredir barınmakta olup aynı kullanılan blokların benzerleri ev interneti kullanıcıları tarafından kullanılmaktadır.

İnstafly, Twifly, Youtube İzleme botları gibi daha çok bir bot programlarıyla entegreli şekilde çalışmaktadır kullanıcılardan hiç bir olumsuz geri dönüş gelmemiştir.Sizlerde sosyal medyadaki hesaplarınızı büyük oranda geliştirmek için ISP Proxy kullanabilirsiniz.

Neden ISP Proxy?

ISP Proxy adresleri, internet protokolü (IP) üzerinden çevrimiçi etkinliklerinizi gizlemek veya web tarayıcılarınızı izlemek için kullanılan bir tür proxydir. Diğer proxy türleriyle karşılaştırıldığında, lSP Proxy adreslerinin birkaç önemli farkı vardır (Internet Service Provider) Proxy adreslerinin kalitesi de oldukça önemlidir.

IP Konumu
IPv4 Residential Proxy adresleri, gerçek ev veya işyeri internet bağlantılarından alınır. Bu nedenle, IP adresleri gerçek ve güvenilirdir, diğer proxy türleri gibi paylaşılan IP adreslerinden farklıdır.

Doğal Trafik
IPv4 Residential Proxy adresleri, doğal internet trafiği gibi görünür. Bu, izleme sistemlerinin veya bot engelleme önlemlerinin daha az şüpheli görmesini sağlar, çünkü IP adresleri gerçek kullanıcılar gibi davranır

Engellenme Riski Azalır
Diğer proxy türleri genellikle web siteleri tarafından engellenebilir, çünkü paylaşılan IP adresleri spam veya kötü amaçlı etkinliklerle ilişkilendirilebilir. Ancak, IPv4 Residential Proxy adresleri bu riski azaltır çünkü gerçek kullanıcılar tarafından kullanılan adreslerdir.

ISP Proxylerin Kalitesi

 ISP Proxy adresleri, genellikle yüksek hız ve güvenilirlik sunar çünkü doğrudan internet servis sağlayıcısından alınır. Bu, çevrimiçi etkinliklerinizde daha düşük gecikme süreleri ve kesintisiz bağlantılar sağlar.

IP Kalitesi ve Güvenilirliği
ISP Proxy adresleri, genellikle doğru ve güncel IP adresleridir çünkü doğrudan internet servis sağlayıcısından temin edilirler. Bu, hedef web siteleri tarafından daha az şüpheli görünmelerini sağlar.

Risk Faktörü
 ISP Proxy adresleri, genellikle web siteleri tarafından engellenme riski daha düşüktür çünkü güvenilir ve tanınmış IP adreslerini kullanır.

Residential
IPv4 Residential Proxy adresleri diğer proxy türlerinden farklıdır çünkü gerçek kullanıcıların internet bağlantılarından alınan adreslerdir. ISP Proxy adresleri ise yüksek kaliteli ve güvenilir bir internet deneyimi sunar. Bu nedenle, çevrimiçi gizliliği korumak ve güvenilir bir internet erişimi sağlamak isteyenler için bu tür proxy adresleri tercih edilebilir.

ISP Proxy Kullanmanın Önemi

Sosyal medya platformlarınızda yapacağınız işlemlerinizde kısıtlama, engellenme ve bağlantı sorunu yaşamıcağınız bir alt yapıya sahip birden fazla operatör alt yapısına ait IP blokları ile eş zamanlı sorunsuz bağlantı kurabilirsiniz. İnstafly,Twifly,socifly ve daha bir çok sosyal medya programlarıyla sorunsuz kullanım deneyimi yaşamak için ISP Proxy satın almanın önemi çok büyüktür.

Engelleme Riskini Azaltma
Sosyal medya platformları, belirli IP adreslerini engelleyebilir veya kısıtlayabilir. IPv4 Residential Proxy kullanarak farklı IP adresleriyle erişim sağlayarak bu tür engellemelerin önüne geçebilir ve kullanıcıların yasaklanma riskini azaltabilirsiniz.

Hızlı ve Sorunsuz İşlem
IPv4 Residential Proxy kullanımı, internet trafiğini yönlendirerek daha hızlı ve sorunsuz bir internet deneyimi sunar. Bu da sosyal medya işlemlerinizde kesintileri azaltır ve daha verimli bir çalışma ortamı sağlar.

Rakip Faktörü
Aynı sektör üzerindeki rakipleriniz kalitesiz IP kullanmaya devam ederken ISP Proxy ile sorunsuz sosyal medya SMM işlemlerinizi devam ettirebilir ve sorunsuz hizmet sorunsuz sunduğunuz hizmet sayesinde rakiplerinizden daha fazla gelir elde edebilirsiniz.

ISP Proxy Kullanımının Avantajları

Son yıllarda internet kullanımının artmasıyla birlikte çevrimiçi gizlilik ve güvenlik konuları da önem kazanmıştır. Bu durum, Residential Proxy kullanımının yaygınlaşmasına ve insanların proxy almasına yönelik bir talep artışına neden olmuştur. Bu makalede, Residential Proxy’nin yaygınlaşması ve insanların neden proxy alması gerektiği konusunda önemli noktaları ele alacağız.

Farklı Operatörlere Erişim
Eş zamanlı 4 Operatörü aynı anda kullanabilirsiniz örneğin Türkcell,Türk Telekom,Vodafone ve Türknet firmalarının ev internetinde sunulan IP Adreslerini bir siteye Türkcell ile girip diğer siteye Türknet ile girebilirsiniz.

Subnet Çeşitliliğinin Önemi
Özellikle online oyunlarda sıkça tercih edilen proxy türüdür. Farklı farklı class ve subnetlerden bağlantı kurulduğunda oyunlarda ve web işlemlerinizde yasaklamanın önüne geçmektedir bir anda 86.55.70.90 IP Adresiyle giriyorken diğer tarafta 202.20.99.83 ile girdiğinizde tamamen farklı bir class ve operatör olduğu için manuel taramalarda asla tespit edilmezsiniz.

Sınırsız Kota
IPv4 ISP Proxylerimizde sabit IP verildiği için sınırsız kota mevcuttur herhangi bir kota sınırlaması yoktur eş zamanlı aşırı işlem sağlanmadığı sürece sorunsuz kullanım sağlıyabilirsiniz.(Proxy adreslerinden Download ve Upload yapılmasına izin verilmez)

Birden fazla Operatör Çeşitliğiyle Güçlü yapımız sizlere sorunsuz hizmeti sunmaktadır.

7 Verimerkeziyle eş zamanlı şekilde çalışmaktayız. (Türkcell Süperonline & Türk Telekom & Vodafone & Türknet & Dsmart & Millenicom ve Uydunet/Türksat)

AKLINIZA TAKILANLAR

Sıkça Sorulan Sorular S.S.S.

Proxy Adresim Online Oyunlarda Tespit Edilir Mi?

Bizlerden almış olduğunuz bir proxy hizmetinde online oyun yönetimi tespit edemez sağlanan IP adresleri Türk Telekom & Türknet & Türkcell ve Vodafone gibi alt yapılara ait ev interneti IP adresidir buna istinaden yakalanmadan erişim sağlıyabilirsiniz.

Değişim Mevcut Mu?

Satın alınan proxylerde teknik bir sorun meydana gelir tarafımızdan kaynaklı değişim sağlamaktayız, fakat aldığınız oyunda 24 saatten sonra bir yasaklama yaşarsanız herhangi bir değişim yapamıyoruz.

Sipariş geçtim ne zaman teslim edilecek?

Siparişleriniz otomatik olarak anlık teslim edilmektedir sorunsuz şekilde aldığınız andan itibaren kullanmaya başlıyabilirsiniz.

Farklı subnet ağlarından teslim alabilirmiyim?

Evet, satın aldığınız proxy adreslerini farklı farklı subnet ağlarından sizlere teslim sağlıyabiliriz bizlere destek talebi oluşturarak bildirmeniz gerekmektedir sipariş geçildikten önce ve sonra.

Satın alınan proxy hangi protokol veriliyor?

Satın aldığınız proxyler web işlemleriniz için ve yazılım bot işlemleriniz için HTTP ~ HTTP(S) olarak kullanıma uygundur. Socks5 Protocol işlemleriniz genellikle online oyunlarda kullanıma uygun şekildedir satın alım ekranında buna göre seçebilirsiniz.

Ne kadar süredir proxyleri test ediyorsunuz?

Proxy adreslerimiz sosyal medya platformları ve online oyunlarda yaklaşık 1 yıldan uzun süredir testleri sağlanmış ve sorunsuz kullanıma uygun şekildedir.

IP Risk Skoru ?

Satın aldığınız tüm proxylerimizde IP Risk Değerleri "0" değerindedir herhangi bir risk faktörü mevcut değildir.

Proxy adreslerinin hızı nasıl?

Tarafınıza sağlanan proxy adreslerinin hız değerleri 100-1000mbit aralığında değişmektedir online oyunlarda kopma olmaması için en yüksek değerlerde tarafınıza sunulmaktadır.

Proxy adresimi nasıl uzatıcam?

Aktif hizmetinizin süresini size iletilen faturayı ödeme sağladığınızda süre uzatılmaktadır. Bu fatura hizmetiniz aktif iken 7 gün süresi yaklaştığında otomatik iletilmektedir.

Satın alınan proxy 1 kişiye mi satılıyor?

Evet satın aldığınız tüm hizmetlerde proxy adreslerimiz 1 kişiye satılmaktadır çoklu satış yapılmamaktadır bu tarz durumlar oyunda sorun yaşatabilmektedir çoklu karakterlere giriş sağlarken dikkatli olunuz.